Kuidas see töötab põhimõtteliselt

Päikeseenergia imendub päikeseenergia koguja  torusse ja viib soojuse mahutisse. Soojusvaheti kaudu salvestub päikese soojus veega täidetud paaki ja hoitakse seal. Nii säilitades sooja vett , köögi,vannitoa kui ka majakütte tarbeks.

See on kena - nautida sooja päikest.

Päikeseenergia puhkusel, me unistame aasta, kuid sama hästi, saab nautida soojust kodus. Päikese saagikus on muljetavaldav isegi talvel. Seda ennekõike teada omanike talveaiad, sest isegi lühike soe talv päikesepaiste, tugev.
Pane päike!
Teie päikesesüsteemil on oluline tähis keskkonna ja tulevaste põlvkondade jaoks.

Päikese energia vee soojendamiseks

Päikese veesüsteem on odav algtaseme võimalus, väga tõhus ja veel väga lihtne. Seega, see päikesesüsteemi saab integreerida peaaegu kõik hooned ja iga vajadus. Ning päikeseenergia süsteemi kuuma veega saab katta sobiva kujunduse kogu sooja vee nõudlus aastas kuni 70%. Päikesesüsteemi võib loomulikult koostöösse seada kõikide teiste küttesüsteemidega. See tähendab, et sa võid ka ühendada olemasoleva küttesüsteemiga  päikesesüsteemi. Kui soovite säästa küttekulusid moderniseerida, soovitatav on asendada vanad detsentraliseeritud kütteallikad, nagu elektri-või gaasiküttel boiler, elektriküte ja ühendada ühtsesse süsteemi.

Eelised:

  • 60% - 80% vett saab soojendatakse päikeseenergia
  • majanduslikult kasulik
  • suvekuudel on tavaliselt välja lülitatud katel
   

Vaakumtoru päikesepaneelid 

Väike pind - suur mõju.

Vaakumtorupäikesepaneelid töötavad põhimõttel geniaalne HEAT PIPE vaakumtotud ja isegi tuua väikese piirkonna või ebasoodsa suuna katuse maksimaalne soojuslik täitmisel. Isegi talvel, külmas keskkonnas kui ka tugeva tuulega toovad vaakumtorud ikkagi kõrge temperatuuri katuselt alla.
Võrdle põhimõtet vaakumtorukollektorid  kohvi termosega. Kohvi termos hoiab sooja tunde ja kohv on kuum. Vaakum toimib soojuseisolaatorina. Päikesekiirgus salvestub vaakumtoru sisemusse ja seejärel saab soojuseenergia peaaegu kadudeta edasi kanda. 
   

Vaakumkollektori töö 

Vaakum toru kollektorid on kõige võimsam päikesepaneelide (nad on kaudselt voolab) ja süsteemi seadmest plaat on täis vedelik Verdampfungsrohr. (Heat-pipe - kuum toru)
In päikesevalgusest nende vedelik aurustub ja annab päikeseenergia ülemises otsas on toru alates soojusvaheti, et soojuskandjana on Päikesesüsteemi ja taas kondenseerunud.